Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Costa del Maresme

Španělsko

Popis

COSTA DEL MARESME – v překladu Mořské pobřeží, je oblast ležící severně od Barcelony, pro niž jsou charakteristické dlouhé písečné pláže, palmové promenády a uchvacující krajina ve vnitrozemí. To vše spolu s pohostinností místních obyvatel vám dává záruku strávení kvalitní dovolené.

Lokality
Calella Španělsko, Costa del Maresme

Calella je nejznámějším, nejpopulárnějším a tím pádem také nejnavštěvovanějším letoviskem na části katalánského pobřeží s názvem Costa del Maresme. Nachází se cca 50 km severně od metropole Barcelona a má necelých 20 tisíc stálých obyvatel. Letovisko se vyznačuje nekonečnými písčitými plážemi, ale také zde naleznete romantická zákoutí na mořském pobřeží. Za návštěvu stojí také 50 m vysoký maják, který se tyčí nad letoviskem. Hlavní výhodou je fakt, že Calella leží přímo na pobřežní železniční trati, spojující Barcelonu a Blanes. Z Calelly je možno si také udělat pěkný výlet lodí po Costa Maresme a Costa Bravě až k Tosse a dále k St. Feliu.

Více informací
Santa Sussana Španělsko, Costa del Maresme

Santa Susanna je středisko s písečnými plážemi a 8 km dlouhou palmovou promenádou, která láká k příjemným večerním procházkám, kde se můžete zastavit v některé z místních hospůdek a ochutnat dobré víno za poslechu živé hudby. Středisko nabízí mnoho obchodů, španělské trhy i možnost projížďky turistickým vláčkem po středisku i mimo něj. Střediskem také vede železnice, kterou se pohodlně dopravíte do hlavního města Katalánska Barcelony.

Více informací

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?