Po 9:00 - 17:00
Út-čt 9:00 - 16:00
Pá 9:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Costa Brava

Španělsko

Popis

Divoké pobřeží COSTA BRAVA je jednou z nejoblíbenějších oblastí pro trávení dovolené. Návštěvníky přitahuje členitým pobřežím porostlým piniovými háji a subtropickou vegetací, skalisky padajícími v některých místech přímo do moře nebo tvořícími krásnou kulisu střediskům s písečnými plážemi. Kromě moře a pláží Costa Brava nabízí návštěvníkům kvalitní ubytovací služby a množství dalších zajímavostí a druhů zábavy, mezi něž rozhodně patří historie, umění, příroda, dobré jídlo a pití, sport, vodní parky. Proto je vyhledávána od jara do podzimu všemi věkovými kategoriemi.

Lokality
Lloret de Mar Španělsko, Costa Brava

Lloret de Mar je jedním z největších a nejznámějších letovisek na pobřeží Costa Brava. Doporučujeme jej zejména klientům, kteří chtějí svoji dovolenou prožít aktivně. Přes den si můžete užít koupání a slunění na plážích Platja de Lloret nebo Fenals s hrubým pískem a pozvolným vstupem do moře a večery můžete trávit procházkami po palmové promenádě či návštěvou některé z místních restaurací či barů, kterých zde najdete nepřeberné množství.

Více informací
Platja d´Aro Španělsko, Costa Brava Platja d'Aro je luxusní letovisko přímo u krásné pláže s nádherným koupáním. Kromě hlavní široké pláže dlouhé skoro dva kilometry tu najdete i romantické plážičky skrývající se v malých zátokách. K těmto plážím vede známá stezka Camí de Ronda, která vznikla v roce 1940 a od té doby lemuje tuto část rozeklaného pobřeží a končící na pláži menšího letoviska Sant Antoni de Calonge. Vydáte-li se směrem k Sant Feliu, narazíte po necelých dvou kilometrech na jednu z nejkrásnějších zátok této oblasti - Sa Conca. Za návštěvu stojí i tři kilometry vzdálené historické městečko Castell d’Aro, v němž jakoby se zastavil čas. Uličky kolem pozdně gotického kostela Vás přenesou do středověku. Dojem umocňuje mohutná pevnost Benedormiens, nabízející krásný pohled do okolí. Toto letovisko lze doporučit náročnějším hostům, kteří si chtějí užít kouzla katalánského Divokého pobřeží, vykoupat se na krásných plážích. Více informací

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?