Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Katalánsko - pobytově-poznávací zájezd letecky
Katalánsko - pobytově-poznávací zájezd letecky
Katalánsko - pobytově-poznávací zájezd letecky
Katalánsko - pobytově-poznávací zájezd letecky
Katalánsko - pobytově-poznávací zájezd letecky
Katalánsko - pobytově-poznávací zájezd letecky

Katalánsko - pobytově-poznávací zájezd letecky***

Program

1. den: odlet z Prahy do Girony/Barcelony, transfer do hotelu, ubytování, večeře.

2. den: snídaně, dopoledne volno u moře. Odpoledne odjezd do Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja – opevněná část Tossy) – hradby z 12. a 13. století s obrannými věžemi, centrum s domy ze 14. až 17. století, kostel Sant Vincenc, Museo Municipal s díly moderního umění – Marc Chagall. Večeře.

3. den: snídaně, celodenní výlet s prohlídkou historického centra Girony – prohlídka katedrály, starého města, domů na nábřeží Oňar, židovského města. Odjezd do Besalu, nádherného středověkého města se zachovalou románskou kulturou. Hlavní dominantou je opevněný kamenný most z 11. století. Večeře.

4. den: snídaně, celodenní prohlídka hlavního města Katalánska Barcelony – gotická čtvrť, katedrála, oblast přístavu, Sagrada Familia, volno s možností návštěv muzeí (FC Barcelona, Picassovo, atd.). Večeře.

5. den: snídaně, fakultativní výlet do horského státu Andorra, nezávislého knížectví ve východní části Pyrenejí mezi Španělskem a Francií. Nádherné jsou horské scenérie, divoká příroda a starobylé tradice tohoto státečku, jednoho z nejmenších v Evropě. Prohlídka hlavního města Andorra la Vella, zajímavá možnost nákupů v bezcelní zóně, volno. Večeře.

6. den: snídaně a odjezd do Figueres, návštěva muzea Salvadora Daliho. Odpoledne navštívíme malebné středověké městečko Cadaqués. Dominantou městečka je kostel na vyvýšeném místě. Přechodný domov v tomto městečku našla celá řada umělců včele se Salvadorem Dalí a Pablem Picassem. Večeře.

7. den: snídaně, celodenní výlet do kláštera Montserrat s bazilikou z 11. stol. uchovávající Černou Madonu, patronku Katalánska. Vznikla zde nejstarší doložená škola církevního zpěvu v Evropě působící dodnes. Po prohlídce kláštera návštěva vinných sklepů Codorniu známých výrobou šampaňského tradiční metodou, kterému se ve Španělsku říká cava. Večeře.

8. den: snídaně, individuální volno v letovisku u moře. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha–Barcelona (Girona)–Praha, transfery, letištní a palivové taxy, autobusovou dopravu v místě, 7x ubytování s polopenzí v hotelu *** na Costa Bravě, česky mluvícího delegáta v místě pobytu, pojištění proti úpadku CK.

Slevy

3. osoba na přistýlce 1 000 Kč.

Příplatky

komplexní pojištění 240 Kč/osoba/zájezd letecky, jednolůžkový pokoj 2 500 Kč/zájezd, fakultativní výlet Andorra 1 900 Kč, na místě se platí pobytová taxa cca 0,5-1 Euro/osoba/noc.

Poznámka

Doporučená výměna na vstupy: 90 Euro.

Náš tip

8 denní letecký poznávací zájezd - oblast Costa Brava.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?