Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Adventní víkend ve Wroclawi  a Svídnici
Adventní víkend ve Wroclawi  a Svídnici
Adventní víkend ve Wroclawi  a Svídnici
Adventní víkend ve Wroclawi  a Svídnici
Adventní víkend ve Wroclawi  a Svídnici
Adventní víkend ve Wroclawi  a Svídnici
Adventní víkend ve Wroclawi  a Svídnici

Adventní víkend ve Wroclawi a Svídnici

Program

1.den: V ranních hodinách (Praha 5:30, PCE 7:00, HK 7:30 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR do Wroclawi, odpoledne prohlídka historického jádra města s průvodcem, Tumský ostrov s mnoha nádhernými kostely, Tržnice, Univerzita, Jatki, Hlavní náměstí (Rynek), kde budete obdivovat pestrobarevné štítové domy, z nichž jsou nejznámější domy pojmenované Jeníček a Mařenka. Náměstí dominuje radnice, v jejích sklepeních se nachází nejstarší pivnice v Polsku, tzv. Pivnice Svídnická. Adventní trhy, které se konají na Solném náměstí a vratislavském Rynku. Zájemci mohou navštívit Sky Tower (vstup cca 18 PLN/osoba) – místní mrakodrap, z jehož 49. patra máte celou Wroclaw jako na dlani. Ubytování v hotelu nedaleko centra a pro zájemce večerní Wroclaw.

2.den: Po snídani dokončení prohlídky Wroclawi, na trzích ochutnávka místních specialit, k nimž patří pitný med nebo uzený grilovaný sýr s brusinkami. Po poledni přejezd do starobylého města Svídnice, rodiště třetí manželky Karla IV., prohlídka historické části města a jedné z největších hrázděných budov na světě, evangelického Kostela Míru s dechberoucí barokní výzdobou (vstup cca 8 PLN). V podvečer odjezd do ČR.

Ubytování

ubytování v 3* hotelu ve Wroclawi se snídaní.

Cena zahrnuje

dopravu busem, 1x ubytování v 3* hotelu ve Wroclawi se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 350 Kč, komplexní cestovní pojištění vč. storna 70 Kč.

Nástupní místa

Trasa O - Hranice (+500), Olomouc (+300), Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice (+100) nebo Chrudim (+ 100), Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod (-100)

Trasa K - Praha (+400), Poděbrady dálnice (+400)

Náš tip

Adventní víkend v oblíbené Wroclawi, kde navštívíte největší pamětihodnosti tohoto města, budete mít dostatek času na adventní trhy plné místních dobrot a zakončení příjemného víkendu v nedaleké Svídnici.
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?