Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Advent ve Wroclawi a Krakowě
Advent ve Wroclawi a Krakowě
Advent ve Wroclawi a Krakowě
Advent ve Wroclawi a Krakowě
Advent ve Wroclawi a Krakowě
Advent ve Wroclawi a Krakowě
Advent ve Wroclawi a Krakowě

Advent ve Wroclawi a Krakowě

Program

1. den: V ranních hodinách (Praha 5:30, PCE 7:00, HK 7:30 a další nástupní místa analogicky) odjezd do Wroclawi, přezdívané „město sta mostů“, které patří k nejstarším a nejhezčím v celém Polsku. Město si prohlédneme s průvodcem, nevynecháme Tumský ostrov ani Staré Město. Místní raritou jsou sošky trpaslíků, kterých je po celém městě více než 200. Individuální volno k návštěvě adventních trhů, kde najdete opravdu vánoční zboží, a také tu můžete ochutnat místní specialitu pitný med nebo uzený grilovaný sýr. V podvečer přejezd do Krakowa, ubytování v hotelu nedaleko centra.

2. den: Po snídani přejezd do centra Krakowa, prohlídka města s průvodcem – katedrála, ve které bylo korunováno 37 polských králů a princů, královský hrad Wavel (prohlídka interiérů v rámci individ.volna), krakowský Rynek, tržnice Sukiennice, Radniční věž. Individuální volno k návštěvě adventních trhů. Tradiční trh se koná na Hlavním náměstí, kde nakoupíte polské ruční výrobky nebo ochutnáte některou z místních specialit. Přibližně v 18:00 hod. odjezd zpět do ČR.

Ubytování

v hotelu*** v Krakowě se snídaní

Cena zahrnuje

dopravu busem, 1x ubytování v hotelu*** v Krakowě se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK. 

Příplatky

jednolůžk. pokoj 400 Kč, komplexní cestovní poj. vč. storna 70 Kč.

Nástupní místa

Trasa M - Praha, Poděbrady dálnice

Trasa O - Hranice (+500), Olomouc (+300), Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice (+100) nebo Chrudim (+ 100), Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod (-100)

Náš tip

Prožijte s námi adventní čas v polských metropolích Wroclaw a Krakow. Čeká na Vás prohlídka pamětihodností s průvodcem a adventní trhy plné místních specialit v podobě pitného medu nebo uzeného grilovaného sýru.

Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?