Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Advent v Paříži a zámek Versailles
Advent v Paříži a zámek Versailles

Advent v Paříži a zámek Versailles

Popis

Zveme vás do předvánoční Paříže, poloha hotelu nám umožní kouzelné večerní procházky městem, užijeme si adventní náladu na slavnostně vyzdobených bulvárech, ochutnáme místní lahůdky na vánočních trzích. Vánoce v Paříži, to je opulentní luxus, svátečně vyzdobená centra a zářící Champs-Élysées. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli v čase Vánoc.

Program

1. den: V odpoledních hodinách odjezd z ČR (PCE 14:30, HK 15:00, Praha 17:00 a další nástupní místa analogicky).

2. den: Ráno příjezd do Paříže. Prohlídka města -  ostrov La Cité, katedrála Notre Dame, Prefektura, Justiční palác, dále Pařížská radnice, centrum Pompidou, Les Halles, Královský palác, čtvrť Opera s chrámem Madeleine, večerní Montmartre – náměstí malířů Place du Tertre, poslední zdejší mlýn Moulin de la Galette.

3. den: Návštěva Versailles - nejznámějšího symbolu francouzské renesanční architektury. Odpoledne vánoční atmosféra historické Paříže, vánoční trhy, pohyblivé výlohy velkých obchodních domů jako Galerie Lafayette, individuální volno, možnost návštěvy Louvru nebo dalších muzeí. V podvečer umělecká atmosféra vánočního Montmartru, krásný výhled na Paříž, náměstí Pigalle, Moulin Rouge, bazilika Sacré-Coeur.

4. den: Adventní atmosféra Paříže - Invalidovna, dominanta města Eiffelova věž, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk, vyzdobená třída Champs Elysées, vánoční trhy, svařené víno a pečené kaštany. Na závěr fakultativně podvečerní projížďka lodí po Seině. Odjezd do ČR.

5. den: Příjezd v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu busem, 2x ubytování v hotelu v centru Paříže - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 2x snídani, služby průvodce a pojštění proti úpadku CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 1990 Kč, komplexní pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč.

Nástupní místa

Trasa A - Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), HK, PCE, Holice (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), PŘÍPADNĚ JEDE OPAČNĚ

Trasa B - Havířov (+500), Ostrava (+500), Hranice na Moravě (+500), Olomouc (+250), Zábřeh na Moravě (+500)

Trasa C - Plzeň (-200)

Trasa L - Lanškroun (+150), Ústí nad Orlicí (+150), Česká Třebová (+150)

Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?