Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Advent v Paříži a zámek Versailles
Advent v Paříži a zámek Versailles

Advent v Paříži a zámek Versailles

Popis

Zveme vás do předvánoční Paříže, poloha hotelu nám umožní kouzelné večerní procházky městem, užijeme si adventní náladu u katedrály Notre Dame, na slavnostně vyzdobených bulvárech, ochutnáme místní lahůdky na vánočních trzích. Vánoce v Paříži, to je opulentní luxus, svátečně vyzdobená centra a zářící Champs-Élysées. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli v čase Vánoc.

Program

1. den: V odpoledních hodinách odjezd z ČR (PCE 15:00, HK 15:30, Praha 17:00 a další nástupní místa analogicky).

2. den: Ráno příjezd do Paříže. Prohlídka města -  ostrov La Cité, katedrála Notre Dame, Prefektura, Justiční palác, dále Pařížská radnice, centrum Pompidou, Les Halles, Královský palác, čtvrť Opera s chrámem Madeleine, večerní Montmartre – náměstí malířů Place du Tertre, poslední zdejší mlýn Moulin de la Galette.

3. den: Návštěva Versailles - nejznámějšího symbolu francouzské renesanční architektury. Odpoledne vánoční atmosféra historické Paříže, vánoční trhy, pohyblivé výlohy velkých obchodních domů jako Galerie Lafayette, individuální volno, možnost návštěvy Louvru nebo dalších muzeí. V podvečer umělecká atmosféra vánočního Montmartru, krásný výhled na Paříž, náměstí Pigalle, Moulin Rouge, bazilika Sacré-Coeur.

4. den: Adventní atmosféra Paříže - Invalidovna, dominanta města Eiffelova věž, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk, vyzdobená třída Champs Elysées, vánoční trhy, svařené víno a pečené kaštany. Na závěr fakultativně podvečerní projížďka lodí po Seině. Odjezd do ČR.

5. den: Příjezd v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu busem, 2x ubytování v hotelu v centru Paříže - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 2x snídani, služby průvodce a pojštění proti úpadku CK.

Příplatky

1lůžk. pokoj 1890 Kč, komplexní pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč.

Nástupní místa

Trasa A - Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), HK, PCE, Holice (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), PŘÍPADNĚ JEDE OPAČNĚ

Trasa B - Frýdek Místek (+500), Ostrava (+500), Nový Jičín (+500), Hranice (+500), Olomouc (+250)

Trasa C - Plzeň (-200), Beroun (-100)

Trasa L - Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?